Usługi pogrzebowe rembertów
zakład pogrzebowy

Godny zaufania zakład pogrzebowy w Rembertowie

Znalezienie profesjonalnego, spełniającego nasze oczekiwania zakładu pogrzebowego może być wymagającym zadaniem. Wybór takiego, który oferuje zarówno wysoką jakość usług, jak i empatyczne wsparcie dla rodziny pogrążonej w żałobie, pomoże zapewnić godne i spokojne pożegnanie dla zmarłego. To dom pogrzebowy Jankowscy z siedzibą w sąsiedniej dzielnicy od Rembertowa – w dzielnicy Wesołej, przy ul. Gościniec 10, jest miejscem,  w którym możesz znaleźć zrozumienie i fachowe podejście do organizacji pochówku. Misją zakładu jest pomagać w trudnych chwilach, zapewniając kompetentne doradztwo na każdym etapie przygotowań do uroczystości pożegnalnej. Personel składa się z doświadczonych specjalistów którzy z oddaniem dbają o potrzeby i indywidualne prośby oraz życzenia rodzin żałobników.

 

Zakład pogrzebowy z Rembertowa zajmie się wszelkimi formalnościami

 

Długoletnie doświadczenie zakładu pogrzebowego Jankowscy, pozwala skutecznie wspierać rodziny w ciężkim procesie, jakim jest żałoba. Zapewnia im spokój psychiczny i poczucie zaufania. Odciążają bliskich zmarłego z obowiązków związanych z załatwianiem formalności w urzędach, kościele czy na cmentarzu. Wszystkie te aspekty są omawiane z wykwalifikowanym pracownikiem, który przejmuje na siebie sprawy dokumentacji, w tym także wnioskowanie o zasiłek pogrzebowy. Zakład pogrzebowy Jankowscy Rembertów, jasno i transparentnie przedstawia koszty ceremonii pogrzebowej, i gdy tylko zajdzie taka potrzeba, dopasowuje się do finansowych możliwości rodzin. Bez względu na cenę, personel stanie na wysokości zadania, aby uroczystość pożegnalna była jak najpiękniejsza.  

 

W zakładzie pogrzebowym w Rembertowie z najwyższym szacunkiem dba się o zmarłych

 

W trakcie organizacji pochówku, najważniejszym etapem jest przygotowanie zmarłego do jego ostatniej drogi. Wykwalifikowani i certyfikowani pracownicy zakładu pogrzebowego Jankowscy, ze starannością, i niezwykle estetycznie zadbają o to, by zatuszować wszelkie oznaki choroby czy wieku. Uczynią co w ich mocy, aby jak najbardziej naturalnie prezentował się zmarły w trakcie pożegnania. Odpowiednio również dobiorą ubiór i zadbają o nienaganną fryzurę, tak, żeby osoba, która niedawno odeszła, wyglądała jak najbardziej schludnie.

 

Dom Pogrzebowy Jankowscy dla mieszkańców dzielnicy Rembertów zapewnia całodobową pomoc pod numerami tel.: 22 773 19 31 / 22 783 42 47 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *