Usługi pogrzebowe na Woli
usługi pogrzebowe

Profesjonalne Usługi Pogrzebowe w Warszawie Woli

Zakład Ostatniej Posługi to firma pogrzebowa zlokalizowana przy ul. Wolskiej 176 (Cmentarz Wolski) oraz przy ul. Powązkowskiej 10 (Cmentarz Powązki) w Warszawie.  Zakład Ostatniej Posługi specjalizuje się w realizacji niedrogich usług pogrzebowych i cmentarnych dla mieszkańców Warszawy. Firma prowadzona przez Panią Ewę Leśniewska gwarantuje pełną dbałość o estetykę i godność uroczystości ostatniego pożegnania.

Zakład pogrzebowy z Woli podejmuje się wszelkich formalności związanych z pogrzebem, zarówno w kancelariach, biurach, jak i urzędach. Dzięki swojemu długoletniemu doświadczeniu, zapewnia kompleksową obsługę oraz wsparcie w trudnych chwilach.

Warto podkreślić, że w Zakładzie Ostatniej Posługi pracuje zespół pracowników, którzy charakteryzują się empatią, wysoką kulturą osobistą oraz profesjonalizmem. Są oni zawsze gotowi doradzić w wyborze odpowiednich elementów ceremonii żałobnej oraz akcesoriów pogrzebowych, min. jak urny, trumny, tabliczki nagrobne, krzyże, obrazki pamiątkowe czy odzież dla Zmarłego. Zakład Ostatniej Posługi Wola oferuje również oprawę florystyczną – piękne wieńce i wiązanki. Zakład na warszawskiej Woli pomaga klientom w przygotowaniu klepsydr i nekrologów. Dodatkowo, bezpłatnie publikuje nekrologi multimedialne na swojej stronie internetowej pod adresem zakladostatniejposlugi.pl.

Zakład Ostatniej Posługi oferuje również wzruszającą i podniosłą oprawę muzyczną podczas ceremonii żałobnej, graną przez profesjonalnych skrzypków, organistów lub orkiestry. Zapewnia także profesjonalne nagłośnienie, aby każde słowo było słyszalne i wzruszające.

Firma pogrzebowa z Woli dysponuje całodobowo karawanami do przewozu zmarłych oraz świadczy przewozy zmarłych do chłodni. Ponadto, może wesprzeć w organizacji stypy i konsolacji. Zakład Ostatniej Posługi to miejsce, które troszczy się o każdy detal, aby uczcić pamięć zmarłego w godny i piękny sposób. Dom pogrzebowy Wola reprezentuje solidność, doświadczenie i wsparcie w trudnych momentach życia.

Całodobowy zakład pogrzebowy Warszawa Wola

Zakład Ostatniej Posługi

ul. Wolska 176

01-258 Warszawa

&

Powązkowska 10

01-797 Warszawa

Telefony całodobowe:

791 857 358

22 404 96 24

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *