Zakład pogrzebowy Memento Mori Ochota
usługi pogrzebowe

Sprawdzony zakład pogrzebowy w warszawskiej Ochocie

Śmierć od zawsze towarzyszyła i będzie towarzyszyć ludzkości. Dlatego też w każdej dzielnicy większych miast powinien znajdować się sprawdzony zakład pogrzebowy. W przypadku warszawskiej Ochoty najlepszym wyborem wydaje się być dom pogrzebowy Memento Mori, cieszący się ogromną renomą wśród mieszkańców stolicy. Na jakim dokładnie poziomie stoją usługi pogrzebowe Ochota w wykonaniu firmy Memento Mori? Poniżej postaramy się jak najrzetelniej omówić ofertę wyżej wspomnianego zakładu pogrzebowego.

Krótka charakterystyka firmy

Memento Mori to rodzinny zakład pogrzebowy, przekazujący tradycje związane z pochówkiem zmarłych z pokolenia na pokolenie. Mimo to firma nie stoi w miejscu, ciągle poszerzając swoją ofertę i dostosowując ją do potrzeb współczesnych klientów. Zakład mieści się w kaplicy św. Barbary w Warszawie, jednak firma nie ma problemu z pomaganiem mieszkańcom dowolnego rejonu miasta – także tym z warszawskiej Ochoty. Nazwa zakładu, Memento Mori, to pochodzące już z czasów średniowiecza hasło, wysoko cenione w świecie kultury.

Pogrzeby w wykonaniu zakładu Memento Mori

Oczywiście główną część oferty omawianej firmy stanowią pogrzeby i ceremonie pogrzebowe. Klienci mogą decydować się zarówno na pogrzeby religijne, jak i świeckie, a pracownicy zakładu nie mają problemu ani z klasycznym pochówkiem, ani z coraz częściej wybieraną kremacją. Ponadto dom pogrzebowy Memento Mori oferuje klientom transport zwłok nie tylko na terenie Polski, ale również przewóz z innych krajów świata. Wszystko to jest wykonywane z pełnym profesjonalizmem i z zachowaniem szacunku wobec zmarłego.

Warto też wspomnieć, że warszawski dom pogrzebowy w dzielnicy Ochota ma na sprzedaż liczne akcesoria pogrzebowe, dzięki czemu klienci mogą wykonać większość czynności związanych z pochówkiem w jednym miejscu. Mowa tu nie tylko o wieńcach pogrzebowych, zniczach i wiązankach, ale też chociażby o trumnach, urnach oraz nagrobkach. Ponadto firma na życzenie klienta może przygotować dla nieboszczyka odzież pogrzebową.

Dom pogrzebowy Memento Mori a opieka nad grobami

Wiele osób z pewnością ucieszy fakt, że zakład pogrzebowy Memento Mori może również podjąć się stałej lub tymczasowej opieki nad danym grobem. Dzięki temu można mieć pewność, że nagrobek zawsze będzie profesjonalnie wyczyszczony, a na grobie regularnie będą umieszczane znicze i kwiaty. Klienci mają wiele opcji wybierając zakres opieki nad grobem, dzięki czemu może ona być dostosowana idealnie do potrzeb i budżetu klienta. Ponadto istnieje możliwość znalezienia danego grobu na cmentarzu, w przypadku gdy ktoś jest nieświadomy jego lokalizacji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *