transport z Anglii
transport zwłok

Wsparcie w trudnych chwilach dla Polaków z Anglii

Wielu Polaków wyjeżdża razem ze swoimi rodzinami za granicę w poszukiwaniu odpowiedniej pracy lub wyprowadza się ze względu na partnera. Ludzie przenoszą do Anglii całe swoje życie – naukę, pracę, przyzwyczajenia i rutyny. W związku z tym trzeba być świadomym, że spotkają nas tam również przykre sytuacje między innymi takie, jak śmierć. Na szczęście Polaków za granicą wspiera Polski Zakład Pogrzebowy GLOB – DREJKA.

 

Polski Zakład pogrzebowy w Anglii

Zdecydowanie w tak trudnym momencie, jakim jest utrata ukochanej osoby, zależy nam na jak najbardziej komfortowych sytuacjach. Chcemy czuć się bezpiecznie i pewni, że naszym członkiem rodziny zaopiekują się profesjonaliści, a największym atutem będzie na pewno zwrócenie się do Polskiej firmy, która zajmie się wszystkimi krokami związanymi z organizacją pogrzebu nie tylko w Polsce, ale również Anglii.

 

Polski Zakład Pogrzebowy w Anglii GLOB – DREJKA spełnia wszystkie wymagania klientów. Wieloletnie doświadczenie i ciągła chęć rozwoju pozwoliła firmie na otwarcie polskiego biura za granicą, które znacznie szybciej jest w stanie wesprzeć żałobników.

 

pogrzeby w Anglii

 

Przewóz zwłok z Anglii do Polski

Sprowadzanie zwłok z Anglii do Polski zdecydowanie wpędza rodziny pogrążone w żałobie w panikę. Od razu pojawia się wiele pytań, a wśród nich główne – jak sprowadzić Zmarłego do Polski?

Z rozwiązaniem na ten problem przychodzi Polski Zakład Pogrzebowy GLOB – DREJKA z siedzibą w Anglii, który wykonuje międzynarodowy transport zwłok z Anglii, Walii, Szkocji oraz Irlandii do Polski. W pełni wykwalifikowany personel zajmie się ciałem Zmarłej Osoby i bezpiecznie przetransportuje je do wybranego w Polsce miasta. Wszystko przebiegnie z największym poszanowaniem Zmarłej Osoby i oczekiwań Jej rodziny.

Firma posiada wymagane do przewozu zwłok uprawnienia, jak i dysponuje także specjalnym sprzętem przystosowanym do przewozu nie tylko trumien, ale również urn z prochami.

 

Kremacja w Anglii

Proces ten niewiele różni się na terenie Wielkiej Brytanii. Rodzina Zmarłej Osoby w Polskim Zakładzie Pogrzebowy GLOB – DREJKA zakupuje trumnę kremacyjną, urnę, a także ubrania, w których zostanie spopielone ciało. Nie trzeba się stresować, że za granicą czegoś nie jesteśmy w stanie załatwić, ponieważ wszelkie elementy procesu spopielania wykonywane są pod czujnym nadzorem Polskiego Zakładu Pogrzebowego w Anglii – GLOB-DREJKA.

Doświadczony personel jest do dyspozycji klientów przez siedem dni w tygodniu, o każdej porze dnia i nocy. Dzięki temu Polskie rodziny, które spotkało nieszczęście, mogą czuć się bezpiecznie i komfortowo, że nie zostają w tak trudnej sytuacji same. Po wykonaniu przewozów, bardzo często realizujemy pogrzeby na wskazanych przez rodziny cmentarzach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *