zakład pogrzebowy

Usługi pogrzebowe w Tarczynie

Ceremonia pogrzebu, nazywana często “ostatnią drogą”, to podniosła chwila pożegnania, w której chcemy okazać zmarłemu, jak ważną część naszego życia stanowił. Przygotowaniem godnej oprawy uroczystości żałobnych i pomocą w realizacji niezbędnych formalności zajmie się doświadczony zakład pogrzebowy. Usługi pogrzebowe na terenie Tarczyna i w jego okolicach (Grójec, Mroków, Rembertów, Leśna Polana, Prażmów, Werdun i Przypki) oferuje zakład pogrzebowy Cerber.

Przygotowanie ceremonii pogrzebowej

Pogrzeb wiąże się z wieloma formalnościami w urzędach, kościele, na cmentarzu. Firma Cerber pomoże Państwu w wypełnieniu dokumentów i uzyskaniu niezbędnych zaświadczeń. Zajmie się także przygotowaniami do pogrzebu, przygotowując ceremonię zgodną z życzeniami Zmarłego i jego Bliskich. Zakład pogrzebowy Cerber z Tarczyna zajmuje się organizacją zarówno pogrzebów wyznaniowych, jak i świeckich. W razie potrzeby oferuje usługę transportu Zmarłego, zajmuje się także przygotowaniem Zmarłego do ceremonii (ubiór, makijaż). Na terenie zakładu znajduje się Sala Pożegnań dla Bliskich. W razie potrzeby firma organizuje dojazd Rodziny na uroczystości pogrzebowe.

Usługi pogrzebowe na terenie Tarczyna

Zakład Pogrzebowy Cerber Tarczyn zajmie się zarówno przygotowaniami do pogrzebu, jak i organizacją ceremonii. Przygotuje klepsydry i nekrologi, pomoże w wyborze trumny i tabliczki pogrzebowej. Zajmie się organizacją kwiatów i wiązanek. Na życzenie Rodziny w ceremonii może uczestniczyć doświadczony mistrz ceremonii, który nada uroczystości odpowiednią oprawę. Możliwa jest oprawa muzyczna pogrzebu: śpiew, trąbka, skrzypce lub wiolonczela). Zakład pogrzebowy Cerber przygotuje również symboliczne obrazki dla uczestników pogrzebu, które będą przypominać o ostatniej drodze odbytej ze zmarłym Bliskim.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *