opieka nad grobami
usługi pogrzebowe

Kompleksowa opieka nad grobami w Warszawie

Zadbany grób i symbolicznie palący się na nim znicz to nie tylko kwestia estetyki, ale również świadectwo pamięci o swoim Bliskim.

Niestety nie każdy ma możliwość osobistego posprzątania pomnika. Powodów jest wiele, a skutek jeden – zaniedbany grób. Pracownicy zakładu pogrzebowego Memento Mori w Warszawie wiedzą, jak ważna w naszej kulturze jest odpowiednia opieka nad grobem, dlatego w swoich usługach oferują profesjonalne usługi sprzątające, w których skład wchodzi kilka pakietów. Od podstawowego, jakim jest usunięcie przepalonych zniczy i zamiecenie liści, po te bardziej angażujące, jak posadzenie nowych kwiatów, przygotowanie stroików oraz kompleksowe oczyszczenie pomnika.

Dbałość o szczegóły

Zakład pogrzebowy Memento Mori wyróżnia się swoją ofertą na tle konkurencji. Na ich stronie internetowej podany jest szczegółowy cennik, dzięki któremu Klient dokładnie wie, ile kosztuje dana usługa, a finalna cena nie będzie dla niego zaskoczeniem. Warto również zwrócić uwagę na przygotowane stroiki, które wykonane są zawsze z ogromną dbałością o detale, a same kwiatowe kompozycje zawsze wpasowują się w aktualne święto. W związku z tym w zimę w stroikach dominować mogą czerwone kwiaty i iglaste gałązki, a na Wielkanoc dominują żółte kwiaty. Niezależnie jednak od sezonowości, to Klient zawsze decyduje o tym, jakie znicze i jaki stroik pojawi się na grobie.

Dzięki usłudze opieki nad grobami Klient nie musi obawiać się, że grób jego Bliskiego będzie niszczeć. Na dowód wykonanej usługi, pracownicy zawsze wysyłają fotorelację drogą elektroniczną z wykonanych prac. Takie działania daje gwarancję pewności, że usługa została wykonana zgodnie z oczekiwaniami Klienta.

Jeśli z różnych przyczyn nie ma możliwości osobistego posprzątania grobu, warto skorzystać z fachowych usług zakładu pogrzebowego Memento Mori.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *