nowe usługi warszawa
usługi pogrzebowe

Wirtualny nekrolog i transmisja online – zmiany w branży pogrzebowej

Mogłoby się wydawać, że branża pogrzebowa stoi w miejscu. Nic bardziej mylnego, nowoczesne rozwiązania i technologie znajdują również swoje miejsce w zakładach pogrzebowych. Świadczy o tym rosnąca popularność wirtualnych nekrologów i transmisji online, które w 2021 roku szturmem podbiły zakłady pogrzebowe w Warszawie.

To właśnie w stolicy zakłady pogrzebowe jakie pierwsze zdecydowały się na wprowadzenie usług pogrzebowych z zakresu e-Nekrologów i transmisji online. Chociaż takie nowości miały już miejsce, a nekrologi i transmisje istniały na rynku funeralnym, to były bardzo niedoskonałe. Wirtualne nekrologi do tej pory przypominały udostępniany obrazek, a transmisję miały wiele zakłóceń i nieprawidłowości. Nowe usługi wprowadzone przez firmę BrainBox zapewniają wysoką jakość.

Transmisje online

Transmisje to moduł podpięty pod wirtualne nekrologi. Jednym kliknięciem rodzina może wejść w transmisję i obejrzeć uroczystość pogrzebową. Wszystko odbywa się bez reklam, pośredników z zachowaniem wysokiej jakości dźwięku i obrazy. Wszystko można obejrzeć za pośrednictwem strony danego zakładu pogrzebowego w Warszawie, co daje rodzinie pewność, że inne podmioty nie będą miały wpływu na transmisję.

Wirtualne nekrologi

E-Nekrolog to bardzo popularna forma informowania dalszych znajomych o zbliżającej się uroczystości pogrzebowej. Wystarczy udostępnić nekrolog ze strony zakładu na swoje media społecznościowe. Można to również zrobić poprzez wiadomość SMS. Każdy z takich nekrologów może być uzupełniony o zdjęcie zmarłego oraz pinezkę, która pokazuje na mapie Google lokalizację poszczególnego cmentarza i kaplicy.

Jakie zakłady pogrzebowe świadczą takie usługi?

Listę najlepszych zakładów pogrzebowych można zobaczyć na stronie Funer, po wpisaniu danego miasta wyskoczy lista firm pogrzebowych w Warszawie. W każdej z prezentacji będzie informacja o tym, jaki zakład oferuje usługę transmitowania pogrzebów oraz wirtualnych nekrologów. To prosty sposób, aby sprawdzić, która firma posiada w swojej ofercie te nowoczesne rozwiązania.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *